De gemeentelijke diensten zijn gesloten op

maandag 1 mei (Feest van de Arbeid)


---------------------------------------------------------------------------------------------------
Meer informatie over de sluitingsdagen van de gemeentelijke diensten vindt u HIER.

De sluitingsdagen van het zwembad Pierebad kan u HIER raadplegen.
De sluitingsdagen van de bibliotheek kan u HIER raadplegen.

Gemeentelijke rubrieken
afdrukken

Samenstelling

Burgemeester

Marleen Mertens CD&V - Lagesteenweg 5, 1850 Grimbergen
Burgemeester - woordvoerder en bevoegd voor politie, bevolking en burgerlijke stand, Vlaams karakter, informatie, personeel, ruimtelijke ordening en stedenbouw

Spreekuren:
kabinet burgemeester op gelijkvloers
- op afspraak (02/260.12.01 - 0478/56.59.56)
marleen.mertens@grimbergen.be

Schepenen


Chris Selleslagh
Open Vld - Populierendallaan 134, 1850 Grimbergen
1ste schepen van openbare werken, informatica, land- en tuinbouw

Spreekuren:
Schepenlokaal 1 op verdieping 2A
- op afspraak 
Geen zitdagen tijdens de vakantiemaanden juli en augustus
chris.selleslagh@grimbergen.be


Patrick Vertongen CD&V - Beukendreef 44A, 1850 Grimbergen
schepen van onderwijs en werken in eigen beheer

Spreekuren:
Schepenlokaal 3 op verdieping 2A
- donderdag vanaf 17.30 uur of op afspraak (0478/80.83.58)
patrick.vertongen@grimbergen.be


Paul Hermans
CD&V - Dokter Carlierstraat 39, 1851 Grimbergen
schepen mobiliteit, wonen, integratie, gelijke kansen en diversiteit

Spreekuren:
- op afspraak (0499/51.53.21)
paul.hermans@grimbergen.be


Eddie Boelens
Groen - Jan Mulsstraat 23, 1853 Grimbergen
schepen van leefmilieu, afvalbeleid, duurzaamheid, ontwikkelingssamenwerking en fair trade
Spreekuren:
- op afspraak (02/267.71.38 - 0470/74.74.24)
eddie.boelens@grimbergen.be


Kevin Vleminckx
Open Vld - Huis ten Halve 1 bus 104, 1850 Grimbergen
schepen van financiën, lokale economie, nieuwe media en feesten

Spreekuren:
Schepenlokaal 4
- op afspraak (0475/35.70.20)
kevin.vleminckx@grimbergen.be


Tom Gaudaen
Open Vld - Helman de Grimberghelaan 5, 1850 Grimbergen
schepen van sport en toerisme

Spreekuren:
Schepenlokaal 4
- op afspraak (0477/22.03.17)
tom.gaudaen@grimbergen.be

Kirsten Hoefs CD&V -
Schepen van cultuur, erfgoed en jeugd

Spreekuren:
- op afspraak (0479/47.74.95)

kirsten.hoefs@grimbergen.be


Trui Olbrechts CD&V- Koveris 4, 1850 Grimbergen
OCMW-voorzitter, ook bevoegd voor welzijn

Spreekuren:
- op afspraak (0498/46.52.32)