Omwille van de bouw- en sloopwerken in de Hogesteenweg is de blauwe zone in Grimbergen beperkt tot:
- Hogesteenweg
- Prinsenstraat (tussen P. Woutersstraat en Hogesteenweg)
- Parking aan het monument in de OLV-straat
Hoe werkt de blauwe zone?
In de blauwe zone kan je gratis parkeren, maar met een maximum parkeertijd van 2 uur. Bij aankomst plaats je een (geldige) parkeerschijf duidelijk zichtbaar op het dashboard. De parkeertijd start vanaf het eerstvolgende halfuur op de schijf.
Wanneer is dit van toepassing?
- Maandag t.e.m. zaterdag
- Van 7 u. tot 18 u.
Opgelet: vanaf 21 april 2025 wordt gehandhaafd op correct parkeren in de blauwe zone!
De lokale politie en gemeenschapswachten voeren vanaf 21 april regelmatig controles uit. Bij het niet correct plaatsen van een (geldige) parkeerschijf riskeer je een GAS-boete.
Van 21 maart tot en met 20 april 2025 last de gemeente Grimbergen een sensibiliseringsperiode in. Tijdens die periode zullen er waarschuwingsbriefjes achter de ruitenwissers worden gestoken.
Langer dan 2 uur parkeren?
Wil je je wagen langer parkeren? Maak dan gebruik van een van de volgende parkings:
- Parking Prinsenbos
- Parking Prinsenstraat
- Parking Speelbroek
- Parkeerplaatsen Lagesteenweg & Pastoor Woutersstraat
De gelimiteerde parkeertijd op de parking voor de oude jongensschool wordt tot nader order opgeheven.
Op wandelafstand vind je ook parking Ter Wilgen en de parking ter hoogte van de Charleroyhoeve.
Heb je nog vragen? Neem gerust contact op met onze diensten.